Kde čerpám inspiraci?

Myslím,  že tenhle krok v růstu Fun Space si zaslouží článek. Když jsme s manželem před 5 lety otevřeli svou vlastní jazykovou školu a vrhli se do světa podnikání, tak jsem si vůbec nedokázala představit, co všechno mě na téhle cestě potká, kolik skvělých lidiček poznám a o kolik nových zážitků obohatím své já. Občas mi kamarádky říkají, že by asi nezvládly to, co dělám já a tak vám prozradím, kde čerpám inspiraci a energii.

Protože se ráda učím novým věcem, tak jsem hledala cestu, jak to naše podnikání ještě zlepšit a okořenit, jak nabídnout klientům ještě lepší služby a tak jsem se v únoru vydala do Holandska na seminář vytvořený T.Harv Ekerem.

Tenhle 3 denní seminář v angličtině mi otevřel brány do zavřených komnat. Odnesla jsem si kopec cenných informací a začala se řídit heslem „If you want to change the fruits you will first have to change the roots“ (T.Harv Eker). A musím se přiznat, že se začalo dít spoustu zajímavých a příjemných změn.

K tomuto kurzu mě inspirovala jedna žena, které jsem moc vděčná za to, že mi ukázala cestu. Ta žena se jmenuje Stáňa Stiborová a její online kurz Podnikání z Pláže mi pomohl v osobním i profesním růstu. O kurzu mi řekla moje kamarádka o Vánocích v roce 2016 a dala mi Stáninu knížku. Já jsem si v lednu jen tak náhodou otevřela její stránky a on byl poslední den přihlášení se do kurzu. Náhoda? Ne, na ty já nevěřím. Byl to Bůh, osud, vesmír, každý tomu říkáme jinak. A tak jsem naskočila do kurzu na poslední chvilku. Začala jsem pomalu tvořit své webové stránky, které s těmi dnešními nemají moc společného, ale každý musí nějak začít.

Za tu dobu mám pocit, že jsem se naučila tolik nových věcí, které mi Stáňa naservírovala přímo na zlatém tácu. A tohle všechno neviditelné se odrazilo i v tom našem viditelném světě

  • Vznikl nový web janamikulec.czwww.funspace.es
  • Začala jsem psát blog
  • Vytvořila jsem živý kurz o metodě Jolly Phonics (Jak učit děti číst a psát v angličtině zábavnou a hravou formou)
  • Napsala jsem e-book Jak učit angličtinu malé děti ve věku 2-4 let
  • Udělala jsem rozhovor s vydavatelem metody Jolly Phonics
  • Naučila jsem se delegovat, což byl pro mě opravdu tvrdý oříšek, protože přece nikdo to neudělá líp než já J.
  • Udělala jsem úplně jinou kampaň než obvykle a na naše letní příměstské tábory máme zapsaných už skoro 80 dětiček oproti počtu 25 z minulého roku a to se ještě stále hlásí noví a noví účastníci.

A třešnička na dortu –  Fun Space má nový kabátek, přestěhovali jsme se (naštěstí jen o 2 čísla do prava). Naše nová jazyková škola už je hotová, chybí jen pár posledních úprav a od 1.června učíme v nových prostorách. A z toho jsem měla opravdu děsný strach, vůbec se mi do toho nechtělo, těch starostí kolem, našeptával mi pořád můj zdravý rozum. Ale nakonec jsme se do toho vrhli a výsledek stojí opravdu za to. Jsem nadšená a tady vám nechávám pár fotek ze slavnostního zahájení.

A co vy, kde nacházíte inspiraci?

 

Jana Mikulec
Miluji cizí jazyky a úspěšně podnikám v oblasti vzdělávání. Ráda poradím všem, kteří plánují nabízet jazykové kurzy či založit vlastní jazykovou školu. Více informací si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů