Posuňte se ve výuce těch nejmenších na další úroveň s jedinečným on-line kurzem ENGLISH FOR LITTLIES 

Chcete, aby si vás mrňousci zamilovali a s nedočkavostí se těšili na vaše hodiny?

Tak právě pro vás něco mám!

  • Učíte, ale máte pocit, že to drhne?
  • Chybí vám inspirace a nápady, jak na to?
  • Chcete učit tak, aby to mělo hlavu a patu?
  • Přejete si, aby rodiče s nadšením vychvalovali, jak úžasně učíte jejich mrňouska?

Mám radost, že jste tady a že vás tímto mohu pozvat do on-line kurzu English for Littlies.

Pronikněte do srdíček mrňousků, kteří si zamilují vás i vaše hodiny. Budete mít spokojené rodiče a šťastné studenty.

 

Informace o kurzu

On-line kurz English for Littlies je určen pro angličtinou posedlé lektory a učitele, kteří vyučují děti ve věku 2-4 roky a mají znalosti angličtiny na úrovni B2 a více.

Zábavnou a hravou formou si budete užívat lekce angličtiny vy i vaši studenti. Zamilují si vás a na vaše hodiny se budou nedočkavě těšit.

V kurzu vám předávám své know-how, naleznete tam vše, co vím. Do tohoto kurzu jsem vložila kus sebe, najdete zde originální rady a typy rozepsané do detailu pro každou lekci.

Brány kurzu English for Littlies otevírám jednou ročně a to vždy v září/říjnu, kdy mi to dává smysl. Strávíme tak spolu následujících 10 měsíců, kdy si připravíte vše, co potřebujete pro výuku svých žáků podle předem připravených a rozepsaných lekcí. Ušetříte tak svůj čas s přípravou. Materiály jako vizuální kartičky a pracovní listy jsou součástí kurzu a jsou vám volně k dispozici v kurzu.

Jak celý kurz probíhá? V kurzu jsou celkem čtyři moduly. Každý modul obsahuje devět lekcí. To znamená celkem 36 lekcí, kurz je možno zkrátit na 32 lekcí. 

Po uhrazení kurzu obdržíte v pondělí 13.září přístup k první lekci a poté budete vždy každé následující pondělí dostávat přístup k další lekci. Tak abyste měli čas si vše připravit a zárověň se necítili zahlcení informacemi, proto se nemusíte bát intenzivní jízdy s každodenními úkoly. Kurz je nastavený v pohodovém tempu.

Věřím, že díky kurzu English for Littlies budete ve své výuce zažívat více radosti a počet vašich studentů poroste spolu s bankovním kontem.

Příprava na hodiny mi zabrala spoustu času, než jsem si vytvořila výukový koncept, díky kterému je příprava na hodiny rychlá a systematická.  

S potěšením ukážu i vám, jak pro vás může být výuka těch nejmenších zábavná profese, při které se budete cítit naplnění a realizováni.

Toužíte po tom, aby vaše hodiny vypadaly stejně jako ty moje?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Možná vás napadá otázka:

Proč zrovna já vám můžu poradit?

Mou velkou vášní jsou cizí jazyky a jejich výuce se věnuji více než 15 let. V současné době vlastním a provozuji šestým rokem jazykovou školu ve Španělsku a od minulého roku i v České Republice. Proto informace, které vám předávám, nejsou žádnou teorií. Vše mám ověřeno praxí.

K dnešnímu dni prošlo mým kurzem angličtiny pro nejmenší English for Littlies téměř 600 studentů.

Nečekejte a začněte s angličtinou v raném věku, protože mrňousci nasávají veškeré informace jako houbičky. Je to nejlepší období, abyste předali svým studentům pevné základy.

Co získáte nákupem on-line kurzu?

  • Osvojíte si konkrétní postupy při výuce a dáte dětem pevný základ pro další studium angličtiny.
  • Budete mít přístup ke čtyřem modulům, které se vám budou postupně otevírat, každý modul obsahuje 9 výukových lekcí, které jsou zde detailně popsány. Celý kurz, vyjma úvodu, je napsán v angličtině.
  • Získáte podrobné návody, jak vést hodiny. Každá lekce je detailně popsaná v jednotlivých bodech s doplňujícími odkazy, obrázky a videi.
  • Celkem 36 kompletních lekcí o rozsahu 35-45 minut.
  • Budete mít podporu v uzavřené Facebook skupince, kde můžete sdílet své pochybnosti, dotazy, zážitky a zkušenosti.

Kurzem vás provedu doslova za ruku.

Hlásit se můžete do 10.září 2021 - kurz začíná v pondělí 13.září 2021

Co o kurzu říkají ostatní?

Jsem prvostupňová učitelka mimo jiné také Aj a tak se mi do rukou dostala velká spousta učebnic a jiného materiálu. Od tohoto kurzu jsem očekávala velmi podobné informace jako všude jinde. Jakmile jsem se ale začetla, zjistila jsem, že toto je naprosto jiný level.

Vše je perfektně popsané a připravené, včetně všech potřebných obrázků, odkazů na písničky a tipů, kde lze pořídit potřebné pomůcky. Dostane se vám tak do ruky doslova kuchařka pro gurmety. Za velmi důležité považuji to, že Jana respektuje specifika učení se takto malých dětí.

Kurz bude určitě přínosem všem, kteří učí malé děti AJ a to i ve větším rozsahu, než je doporučený (2-4 roky). Vím, že vše použiji také při výuce prvňáčků na ZŠ a bude to pro ně přínosem.
Mgr. Eva Petruzalkováučitelka na základní škole, www.evapetruzalkova.cz
Vynikající průvodce pro učitele a lektory anglického jazyka, kteří se věnují výuce dětí předškolního věku. Tento kurz předkládá podrobný popis jednotlivých vyučovacích hodin, které jsou systematicky strukturovány a plánovány tak, aby si děti v raném věku osvojily jednoduchou slovní zásobu a základní dovednosti v anglickém jazyce.

Všechny vyučovací hodiny jsou plánovány velmi efektivně, a to s ohledem na raný věk dětí a možnosti jejich koncentrace. Je zřejmé, že autorka vychází z vlastních zkušeností s výukou nejmenších dětí, neboť uvádí i množství praktických a užitečných rad, což velmi oceňuji.

Vhodně se střídající zajímavé a zábavné činnosti, hravé aktivity a úkoly pro děti, jasně a detailně popsané plány jednotlivých vyučovacích hodin, to vše činí tento kurz nepostradatelným pomocníkem při výuce angličtiny u nejmenších dětí.
Mgr. Pavlína Hořáková, Ph.D.učitelka anglického jazyka
On-line kurz English for Littlies je určen pro všechny, jejichž životním posláním se stala výuka angličtiny u dětí. Já sama, jako lektorka angličtiny všech věkových kategorií i jako máma, vím, jak důležité je začít s cizím jazykem u dětí co nejdříve a jak obtížné je udržet jejich pozornost a motivaci.

Jana ve svém kurzu nabízí přehledné a jasně strukturované přípravy na jednotlivé vyučovací hodiny ušité přímo na míru lektorům a učitelům v mateřských a jazykových školách a jejich malým studentům. Jednotlivé přípravy obsahují odkazy na materiály on-line, karty k vytisknutí, konkrétní postupy, aktivity a mnoho dalšího vyzkoušeného dlouholetou praxí. Rozhodně tedy doporučuji nejen lektorům a učitelům „nováčkům“, ale i všem zkušenějším, kteří v kurzu jistě najdou mnoho tipů k obohacení svých hodin angličtiny.
Mgr. Jana Samlíkoválektorka a metodička výuky anglického jazyka

Omrkněte, jak vypadá on-line kurz uvnitř

Kliknutím na obrázek jej uvidíte v plné velikosti.

A jaká je cena tohoto kurzu?

V kurzu vám odhaluji vlastní metodu učení, kterou jsem objevovala a vytvářela mnoho měsíců. Původně jsem tyto informace používala pro své vlastní kurzy v jazykové škole a ve školkách, neměla jsem v plánu předávat je dále.

Věřím ale, že vás obsah kurzu povzbudí k akci a ukáže vám, jak přistupovat k výuce mrňousků. 

A tak vám své know-how předávám za naprostý zlomek jeho opravdové hodnoty, abych vám pomohla na začátku vašeho dobrodružství s výukou mrňousků. 

Cena on-line kurzu je

1490 Kč 

Když si spočítáte, že spolu projdeme kurz po dobu 10 měsíců, tak je to 149 kč za měsíc! 

Přijde vám to hodně? Víte, že kurz angličtiny pro děti stojí v průměru 5000 - 10 000 Kč ročně? Pokud to myslíte s učením mrňousků opravdu vážně, vaše investice se vám vrátí už s prvním zapsaným studentem! Navíc ke kurzu se můžete kdykoli vracet a čerpat z něj inspiraci!

Obsahem on-line kurzu jsem si 100% jistá. Napsala jsem tam vše, co potřebujete vědět k vaší cestě za úspěšnou výukou těch nejmenších.

Pokud ale zjistíte, že informace obsažené v kurzu vám nepřináší žádnou hodnotu a nejste s ním spokojeni, máte 14 dní na to, abyste mi napsali a já vám bez dalších otázek vrátím peníze. 

Cítíte, že je čas se ve výuce vašich nejmenších posunout dál? Potřebujete novou metodu, pomůcky nebo nápady? Pak neváhejte a vstupte do on-line kurzu English for Littlies a začněte hned používat to, co se díky kurzu naučíte. 

Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte a napište mi na info@janamikulec.cz, ráda vám pomohu.
Jana Mikulec, autorka on-line kurzu English for Littlies