E-book ENGLISH FOR LITTLIES

Chcete, aby si vás mrňousci zamilovali a s nedočkavostí se těšili na vaše hodiny?

Tak právě pro vás něco mám!

  • Chcete učit tak, aby to mělo hlavu a patu?
  • Chybí vám inspirace a nápady, jak na to?
  • Učíte, ale máte pocit, že to drhne?
  • Přejete si, aby rodiče s nadšením vychvalovali, jak úžasně učíte jejich mrňouska?

Řešení existuje

Metodická příručka English for Littlies je určena pro angličtinou posedlé lektory a učitele, kteří vyučují děti ve věku 2-4 roky a mají znalosti angličtiny na úrovni B2 a více.

Zábavnou a hravou formou si budete užívat lekce angličtiny vy i vaši studenti. Zamilují si vás a na vaše hodiny se budou nedočkavě těšit.

V eBooku vám předávám své know-how, naleznete tam vše, co vím. Do této metodické příručky jsem vložila kus sebe, najdete zde originální rady a typy rozepsané do detailu pro každou lekci.

Proč zrovna já vám mohu poradit?

Mou velkou vášní jsou cizí jazyky a jejich výuce se věnuji už 16 let. V současné době vlastním a provozuji jazykovou školu ve Španělsku. Proto informace, které vám předávám, nejsou žádnou teorií. Vše mám ověřeno praxí.

K dnešnímu dni prošlo mým kurzem angličtiny pro nejmenší English for Littlies 523 studentů.

Malé děti nasávají veškeré informace jako houbičky, proto začít v raném věku je to nejlepší řešení.

Co získáte nákupem e-booku?

  • 53 stran plných nápadů, návodů a rad, jak na to. Celý eBook, vyjma úvodní a závěrečné strany, je napsán v angličtině.
  • 36 kompletních lekcí o rozsahu 35-45 minut rozdělených do 4 učebních jednotek.
  • Osvojíte si konkrétní postupy při výuce a dáte dětem pevný základ pro další studium angličtiny.
  • Získáte podrobné návody, jak vést hodiny. Každá lekce je detailně popsaná v jednotlivých bodech s doplňujícími odkazy, obrázky a videi.

E-bookem vás provedu doslova za ruku.

A k tomu dostanete 4 skvělé bonusy

BONUS #1

56 flashcards

Získáte

56 vizuálních kartiček neboli flashcards pro výuku kurzu English for littlies

Hodnota tohoto bonusu
je 149 Kč.

BONUS #3

60 minut jednorázové konzultace

Získáte

60 minut jednorázové konzultace přes Skype pro případné dotazy při přípravě výuky dle kurzu English for littlies

Hodnota tohoto bonusu
je 599 Kč.

BONUS #2

4 worksheets

Získáte

4 pracovní listy neboli worksheets

Hodnota tohoto bonusu
je 29 Kč.

BONUS #4

Doživotní
aktualizace

Získáte

doživotní aktualizaci e-booku English for Littlies

Příprava na hodiny mi zabrala spoustu času, než jsem si vytvořila výukový koncept, díky kterému je příprava na vyučovací hodiny rychlá a systematická. 

S potěšením ukážu i vám, jak pro vás může být výuka těch nejmenších zábavná profese, při které se budete cítit naplnění a realizovaní.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Omrkněte, jak vypadá e-book uvnitř

Co o e-booku říkají jeho majitelé

Jsem prvostupňová učitelka mimo jiné také Aj a tak se mi do rukou dostala velká spousta učebnic a jiného materiálu. Od tohoto eBooku jsem očekávala velmi podobné informace jako všude jinde. Jakmile jsem se ale začetla, zjistila jsem, že toto je naprosto jiný level.

Vše je perfektně popsané a připravené, včetně všech potřebných obrázků, odkazů na písničky a tipů, kde lze pořídit potřebné pomůcky. Dostane se vám tak do ruky doslova kuchařka pro gurmety. Za velmi důležité považuji to, že Jana respektuje specifika učení se takto malých dětí.

EBook bude určitě přínosem všem, kteří učí malé děti AJ a to i ve větším rozsahu, než je doporučený (2-4 roky). Vím, že vše použiji také při výuce prvňáčků na ZŠ a bude to pro ně přínosem.
Mgr. Eva Petruzalkováučitelka na základní škole, www.evapetruzalkova.cz
Vynikající průvodce pro učitele a lektory anglického jazyka, kteří se věnují výuce dětí předškolního věku. Tato metodická příručka předkládá podrobný popis jednotlivých vyučovacích hodin, které jsou systematicky strukturovány a plánovány tak, aby si děti v raném věku osvojily jednoduchou slovní zásobu a základní dovednosti v anglickém jazyce.

Všechny vyučovací hodiny jsou plánovány velmi efektivně, a to s ohledem na raný věk dětí a možnosti jejich koncentrace. Je zřejmé, že autorka vychází z vlastních zkušeností s výukou nejmenších dětí, neboť uvádí i množství praktických a užitečných rad, což velmi oceňuji.

Vhodně se střídající zajímavé a zábavné činnosti, hravé aktivity a úkoly pro děti, jasně a detailně popsané plány jednotlivých vyučovacích hodin, to vše činí tuto metodickou příručku nepostradatelným pomocníkem při výuce angličtiny u nejmenších dětí.
Mgr. Pavlína Hořáková, Ph.D.učitelka anglického jazyka
Metodická příručka English for Littlies je určena pro všechny, jejichž životním posláním se stala výuka angličtiny u dětí. Já sama, jako lektorka angličtiny všech věkových kategorií i jako máma, vím, jak důležité je začít s cizím jazykem u dětí co nejdříve a jak obtížné je udržet jejich pozornost a motivaci.

Jana ve své příručce nabízí přehledné a jasně strukturované přípravy na jednotlivé vyučovací hodiny ušité přímo na míru lektorům a učitelům v mateřských a jazykových školách a jejich malým studentům. Jednotlivé přípravy obsahují odkazy na materiály on-line, karty k vytisknutí, konkrétní postupy, aktivity a mnoho dalšího vyzkoušeného dlouholetou praxí. Rozhodně tedy doporučuji nejen lektorům a učitelům „nováčkům“, ale i všem zkušenějším, kteří si v příručce jistě najdou mnoho tipů k obohacení svých hodin angličtiny.
Mgr. Jana Samlíkoválektorka a metodička výuky anglického jazyka

A jaká je cena tohoto e-booku?

V e-booku vám odhaluji vlastní metodu učení, kterou jsem objevovala a vytvářela mnoho měsíců. Původně jsem tyto informace používala pro své vlastní kurzy v jazykové škole a ve školkách, neměla jsem v plánu předávat je dále.

Věřím ale, že vás obsah e-booku povzbudí k akci a ukáže vám, jak přistupovat k výuce mrňousků. 

A tak vám své know-how předávám za naprostý zlomek jeho opravdové hodnoty, abych tímto přidala právě více hodnoty do vašich životů. 

Cena e-booku je

2 990 Kč

Přijde vám to hodně? Víte, že kurz angličtiny pro děti stojí v průměru 3500 - 6000 kč ročně? Pokud to myslíte s učením mrňousků opravdu vážně, vaše investice se vám vrátí už s prvním zapsaným studentem!

Obsahem e-booku jsem si 100% jistá. Napsala jsem tam vše, co potřebujete vědět k vaší cestě za úspěšnou výukou těch nejmenších.

Pokud si ale přečtete e-book a zjistíte, že informace v něm obsažené vám nepřináší žádnou hodnotu a nejste s ním spokojeni, máte 14 dní na to, abyste mi napsali a já vám bez dalších otázek vrátím peníze. Z těchto důvodů budou bonusové části odeslány až po uplynutí lhůty 14 dnů.

Cítíte, že je čas se ve výuce vašich nejmenších posunout dál? Potřebujete novou metodu, pomůcky nebo nápady? Pak neváhejte a objednejte si e-book English for Littlies a začněte hned používat to, co se díky e-booku naučíte. 

Potřebujete se na něco zeptat?

Neváhejte a napište mi na info@janamikulec.cz, ráda vám pomohu.
Jana Mikulec, autorka e-booku English for Littlies