Příměstské tábory v angličtině

English summer adventure

Zažij to pravé letní dobrodrůžo!

Zažij týden plný her a akce! 

 100% v angličtině.

Několik faktů

Získáš nové kamarády a zážitky na celý život

Učíš se přirozenou a hravou metodou

Nemáš čas na žádnou nudu a lenošení

Strávíš celý den v anglicky mluvícím prostředí

Zažiješ zábavu s cool lektory

Spinkáš doma - tábor je příměstský

Na děti čeká nabitý program v podobě písniček, básniček, učení a procvičování nových slovíček a větných struktur, společenské a týmové hry, vaření, experimenty, čtění pohádek, výtvarné a kreativní tvoření.

Jaký je tábor s FunSpace?

  • Nabitý aktivitami
  • 100% v angličtině
  • Se zkušenými lektory

Moje dvě děti (3 a 5 let), které se zúčastnily příměstského táboru, byly velice spokojené. Po skončení táboru se ptaly, kdy půjdou na další. Každý den nosily výrobky, které nám vyzdobily v pátek už celý byt :).

Pavlína Pospíšilová (maminka 3 a 5 letých dětí)

Po zkušenosti z loňského roku můžu příměstský tábor s angličtinou na 100% doporučit všem, kteří si chtějí hrát a přitom se ještě naučit anglicky. Děti se učí angličtinu při hře nenásilnou formou a přitom si užijí spoustu zábavy a legrace.

O děti je dobře postaráno, mají hodně nových zážitků a navíc se naučí spoustu nových slovíček a písniček. To jsme mohli sami posoudit na závěrečném vystoupení pro rodiče, kde mě naši kluci mile překvapili.

Hana Špalková (maminka 7 letých dvojčátek)

Takhle jsme se bavili a učili minulý rok

Příměstský tábor, kde se mísí nejen zábava, spousta her, zpěvu a tance jako je tomu u většiny táborů, ale k tomu všemu ještě skvělé lektorky, které s dětmi od první minuty, jen co vstoupí do dveří, mluví anglicky je kombinace, která u mojí pětileté dcery Gabrielky zafungovala na výbornou.

Každý den, kdy přicházela s novým obrázkem, předmětem, maličkostí, kterou si ten den vytvořila, s novými anglickými slovíčky, krátkými větičkami, dokonce i písničkami, kterými mě každý den překvapovala a hlavně tou energií, radostí a těšením se na další den mě utvrdily v tom, že to byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla na vyplnění volného týdne o letních prázdninách udělat. 

Když k tomu připočítám vystoupení, které si lektorky spolu s dětmi připravily na poslední den, rovněž celé v angličtině, kdy jsem byla stejně jako ostatní rodiče dojatá a hlavně pyšná na to, co se za tak krátkou dobu moje holčička naučila, velmi příjemné prostředí, skvělé zázemí a již zmiňované velmi příjemné, usměvavé a profesionální lektorky, nezbývá mně nic jiného, než jen netrpělivě vyhlížet termín na příští letní prázdniny.

Mockrát děkuji za sebe i Gabrielku, která se už těší na další tábor s vámi 🙂 

Hana Schnarr (maminka 5 leté holčičky)

Obklopeni angličtinou ze všech stran si děti užívají zábavné aktivity a rozvíjejí své znalosti. Naším cílem je děti motivovat v učení, probudit a upevnit jejich pozitivní vztah k cizímu jazyku na základě nezapomenutelných prožitků.

Cena, místo a termíny

Tábory už proběhly a my jsme si to opravdu užily. O termínech na léto 2019 vás budeme informovat v březnu 2019. Zatím se můžete podívat, jak si naše tábory užily děti v minulém ročníku.

Pokud chcete své dítě zapsat na příměstský tábor zanechte mi svůj e-mail a já se vám ozvu. Nepropásnete tak včasné přihlášení svého dítěte. 🙂

Potřebujete se na něco zeptat?
Potřebujete se na něco zeptat?
Neváhejte a napište mi na info@janamikulec.cz, ráda vám pomohu.

Jana Mikulec, autorka a organizátorka letního příměstského tábora English summer adventure